New York

Mesto nekonečných možností

Určite si spomínate na časy, kedy boli zámorské lety nedosiahnuteľným cieľom pre „obyčajných smrteľníkov“. Máme ale pre vás skvelú správu – to už dávno neplatí!

New York, mesto často prezývané ako Big Apple, je považované za hlavné mesto kultúry, obchodu, módy, umenia a nákupov. Čoraz častejšie sú dovolenkové lety z Európy, pretože ceny leteniek išli radikálne dole.

Leťte objavovať krásy toho krásneho mesta a zažite výlet svojho života.

Socha slobody, Times Square, Central Park, Empire State Building, Ground Zero, China Town, Little Italy, Soho, Fifth Avenue, Rockefeller Center, Brooklyn Bridge alebo rôzne múzeá či divadlá na Broadwayi. V New Yorku je jednoducho stále čo obdivovať a prežívať. Teraz to máte všetko možnosť vidieť už od 569€ za spiatočnú letenku. Neváhajte a booknite si svoju letenku z letiska Košice len s jedným prestupom ešte dnes.


Nemusíte sa báť nekonečných letov a prestupov. Teraz môžete letieť do New Yorku, len s jedným krátkym prestupom vo Varšave alebo v Istanbule (podľa akcie). Nenechajte si ujsť svoju šancu cestovať za "veľkú mláku" .

Akciové letenky sú dostupné len do 30. novembra 2017. Odlet možný od 1. novembra 2017 do 15. decembra 2018.
Letenky do New Yorku
letenky od 415,- €
var google_conversion_id = 871698112; var google_custom_params = window.google_tag_params; var google_remarketing_only = true;