Destinácie

Priamym letom z Košíc


Historické obchodné mesto na južnom okraji Yorkshire v Anglicku. Doncaster sa preslávil svojimi konskými dostihami, bohatým železničným dedičstvom a taktiež prekrásnou architektúrou na Great North Road.
Magické mesto na rozhraní Európy a Ázie, miesto stretnutia východu a západu. Pri prejdení sa po meste leží história rozvinutá všade pred vami.
Izrael je vyspelá, kultivovaná a multikultúrna krajina, kde žijú ľudia z celého sveta. Napriek tomu, že ide o oblasť tzv. Blízkeho východu, budete tu mať pocit, akoby ste sa prechádzali kdekoľvek v Európe.
Je letisko, ktoré si zvolila spoločnosť Wizz air pre spojenie s košickým letiskom. Jeho skvelá poloha je kľúčovou pre mnohých, ktorí cestujú do Nemecka či okolitých krajín za prácou, školou, rodinou alebo cestovaním.
Hlavné a najväčšie mesto Ukrajiny založené v piatom storočí ako centrum Ukrajiny, Ruska a Bieloruska. Pamiatky ako Múzeum Černobyľu, Bulvár Khreschatyk či Katedrála sv.
Hlavné mesto Anglicka, ktorým prechádza slávny nultý poludník. Okolo rieky Temža sa rozprestiera mesto plné života, rôznych kultúr, športu a krásnych kultúrnych a historických pamiatok od tých celosvetovo známych až po tie menej preslávené.
Praha, hlavné mesto Česka, by sa dala označiť aj ako srdce Európy, jedno z najkrajších miest sveta a architektonický sen na Vltave. Večná inšpirácia umelcov označovaná aj ako zlatá a stovežatá pamiatka UNESCO, majestátne mesto s neopakovateľnou atmosférou.
Jedinečné mesto ležiace v srdci Poľska, to je Varšava. Mesto známe aj vďaka viacerým medzinárodným dohodám, ktoré tu boli podpísané, no najmä svojím charakterom a krásou.
Grandiózne, hlavné a najväčšie mesto Rakúska. Uchvátia vás monumentálne budovy v centre mesta, nádherné svetové múzeá, biele kone vykračujúce po zrkadlových sieňach palácov.
Hlavné, najľudnatejšie a rozlohou najväčšie mesto Slovenska oplývajúce krásnymi kultúrnymi pamiatkami na čele s Bratislavským hradom týčiacim sa nad celým mestom.
var google_conversion_id = 871698112; var google_custom_params = window.google_tag_params; var google_remarketing_only = true;