Seychely

Niekdajšie rajské ostrovy milionárov sa otvorili svetu

Exotika má veľa podôb, každý si ju predstavuje inak, no vo väčšine prípadov ide o tropické teploty spojené s dokonalým priezračným morom plným pestrofarebných korálov a exotických rýb, kokosové palmy či romantické západy slnka nad oceánom.

Seychely tvorí skupina 115-tich ostrovov v Indickom oceáne severovýchodne od Madagaskaru, z ktorých najznámejšie sú ostrovy Mahé, Praslin a La Digue. Mnohé z ostrovov majú vulkanický pôvod spred 650 miliónov rokov. Seychely patrili a stále patria medzi destinácie spojené s luxusom. Netradičné rezorty pozostávajúce z dokonalých domčekov s vlastným vstupom do mora, ktoré zväčša poznáte len z cestopisných filmov alebo fotografií, sú tu realitou.

Vyskočte z vlaku s názvom “stereotyp” a zažite dobrodružstvo po akom snívajú mnohí.

To najkrajšie z ostrova – oceán, vlny, podmorský svet, slnko, pláže, vždy zelené tropické lesy, hory s dokonalými výhľadmi na celé Seychely, jedlo a atmosféra sú v ponuke pre každého. Seychely sú úplne iné ako Slovensko, nie len podnebím, ale aj mentalitou. Ľudia sa tu zdravia na ulici bez toho, aby sa poznali a domáci sú vždy ochotní ukázať vám aj skryté krásy ostrova.

Pri plánovaní dovolenky sa v tomto prípade vôbec nemusíte riadiť podľa ročných období. Neexistuje tu leto či zima. Celoročne sa tu teplota pohybuje od 25 do 35 °C. Obdobia sa tu rozdeľujú na obdobie sucha (jún – júl), extrémneho tepla (marec – máj), chladnejšie, cca 24 stupňové obdobie (máj – september) alebo obdobie dažďov (október – február).


Nemusíte utratiť tisíce, aby ste zažili dokonalú exotiku. Aj na Seychely nájdete ubytovanie, ponuku jedál či iných služieb za priateľné ceny. Teraz sú Seychely dostupné aj pre vás, letenky z Košíc na Seychely spolu s ubytovaním si môžete zakúpiť vďaka cestovnej agentúre Satur. Slovenskí občania cestujúci na Seychely na menej ako 30 dní nepotrebujú víza, stačí vám cestovný pas platný minimálne 6 mesiacov po plánovanom návrate na Slovensko.

Akciové letenky sú dostupné len do 30. novembra 2017. Odlet možný od 1. novembra 2017 do 15. decembra 2018.
Letenky na Seychely
letenky od 738,- €
var google_conversion_id = 871698112; var google_custom_params = window.google_tag_params; var google_remarketing_only = true;