Doncaster/Sheffield

Nehľadajte okukané, navštívte Doncaster, ktorý vás prekvapí

Turistami obľúbené mestá ako Londýn či Liverpool strácajú svoje čaro a typické Anglicko tam hľadáte márne. No stále existujú mestá, v ktorých ho nájdete.

Táto akcia je momentálne NEAKTUÁLNA. Nenechajte sa však odradiť! Na našej stránke nájdete ďalšie podobné akcie a skvelé tipy na pobyty v rôznych destináciách s odletom z Košíc. Sledujte nás pravidelne a dozviete sa vždy aktuálne akcie na letenky a pobyty kamkoľvek do sveta.

Ak nemáte radi preplnené ulice, “turistické” ceny vo všetkých obchodoch, “turistické” vstupy na atrakcie, či už dokonca chytáte nechuť fotografovať si vaše cestovanie kvôli nepozvaným modelom na každej fotke, zmeňte to! Anglicko, to nie je len Londýn a jeho Big Ben či Tower Bridge, je toho omnoho viac.

Typická anglická architektúra doplnená prírodou či akcentom domácich, to je to, čo chceme pri návšteve Anglicka vidieť a zažiť.

 

Stratené čaro Británie objavíte na viacerých miestach ostrova. Niet pochýb, že medzi ne môžeme zaradiť aj Doncaster. Toto historicky bohaté mestečko v strede Anglicka ponúka turistom mnoho krás. Významné múzeá, galérie či divadlá sú v prípade zlého počasia tým najlepším programom. Dozviete sa tam množstvo nových informácii o anglickej histórii a historických osobnostiach. Teraz môžete navyše vďaka skvelým akciovým letenkám a priamemu spojeniu Košice – Doncaster letieť z Košíc do Anglicka pohodlne, rýchlo a lacno.


Alebo čo tak si zájsť na športový zápas? No nebude to futbal ani hokej… bude to rugby - šport, ktorého rodiskom je práve Anglicko. Mesto týmto športom žije a vy môžete tiež. Doncaster je svetovo známy aj vďaka jednému z najväčších safari parkov v Európe. Ide o rezerváciu, kde žije veľa ohrozených druhov zvierat, ktorej prioritou je zvieratá chrániť a nie ich vystavovať verejnosti.

Letisko Košice môže byť aj tvojím štartom za dobrodružstvom.