Začnite vyhľadávať

hore

Hanoj

Exotická Ázia na dosah ruky

Čo tak letieť niekde naozaj ďaleko, spoznávať nových ľudí, novú kultúru, mestá a pamiatky?


Táto akcia na Exotiku s odletom z Košíc je momentálne NEAKTUÁLNA. Nenechajte sa však odradiť! Na našej stránke nájdete ďalšie podobné akcie a skvelé tipy na pobyty v rôznych destináciách s odletom z Košíc. Sledujte nás pravidelne a dozviete sa vždy aktuálne akcie na letenky a pobyty kamkoľvek do sveta.


Hanoj, hlavné a druhé najväčšie mesto Vietnamu, sa zbavil svojej niekdajšej až nepriateľskej nálady voči turistom a stal sa jedným z najatraktívnejších miest juhovýchodnej Ázie. Čoraz častejšie tam môžete stretnúť aj turistov z Európy, ktorí tam idú objavovať zatiaľ nepoznané. Chrámy, pamätníky a poklady starých kultúr pozdĺž úzkych uličiek Starej štvrte sa perfektne dopĺňajú s výdobytkami modernej doby.

Pokiaľ hľadáte skutočne exotickú destináciu na vašu cestu, odpoveďou je Hanoj.

Hovoríte si, že Hanoj je pre vás nedosiahnuteľný cieľ? Hlúposť! Spoznajte dych-berúci Vietnam, jeho históriu, kultúru, prírodu, ľudí a kuchyňu za skvelú cenu. Ďalší kus sveta sa vám ponúka z Košíc len s jedným prestupom v Istanbule.

Ktoré „must-see“ veci si v Hanoji nesmiete nechať ujsť? Určite Cho 19-12, tradičný vietnamský trh, chrám Ngoc Son zo 14. storočia, hanojskú katedrálu Nha Tho pripomínajúcu parížsky Notre Dame a mnoho ďalších kultúrnych a historických pamiatok a atrakcií. Cestujete za gurmánskym zážitkom? Vaše chuťové poháriky sa vám poďakujú. V Hanoji totiž nájdete všetko: od nenáročných stánkov a pouličných kuchýň až po štylizované medzinárodné reštaurácie okolo jazera Hoan Kiem vo francúzskej štvrti. Tak čo, dostali ste aj vy chuť na exotiku?

Hanoj sa aktuálne považuje za jednu z najatraktívnejších miest juhovýchodnej Ázie. Jeho unikátnosť spočíva v modernom veľkomeste plnom zelene. Nádherné parky, jazerá, trhy na vode… Hanoj sa drží svojich tradícií a exotiku tu cítiť na každom kroku. Zaleťte si z Košíc do Vietnamu a objavte toto magické veľkomesto.

Letisko Košice môže byť aj tvojím štartom za dobrodružstvom.