Londýn Southend

Vychutnajte si “čaj o piatej” priamo v Londýne

História, architektúra, nákupy, oddych, futbal, nočný život…. čokoľvek. Hlavné mesto Anglicka a Spojeného kráľovstva patrí medzi najnavštevovanejšie miesta na svete, ktoré dokáže ohúriť každého.

Táto akcia je momentálne NEAKTUÁLNA. Nenechajte sa však odradiť! Na našej stránke nájdete ďalšie podobné akcie a skvelé tipy na pobyty v rôznych destináciách s odletom z Košíc. Sledujte nás pravidelne a dozviete sa vždy aktuálne akcie na letenky a pobyty kamkoľvek do sveta.

Londýn je spolu s New Yorkom, Parížom a Tokiom najdôležitejším mestom na svete. Nachádza sa v ňom veľa dôležitých inštitúcií a kultúrnych ustanovizní, vrátane celosvetovo známych divadiel, múzeí, koncertných siení, palácov a ďalších. Je plný zaujímavých nielen budov, ale aj miest, ktoré sú každoročne vyhľadávané miliónmi turistov z celého sveta. Sú to miesta, ktoré písali históriu a majú dodnes čarovnú moc. Vďaka letisku Košice sa teraz viete dostať do Londýna na letisko Southend za fantastické ceny s nízkonákladovou leteckou spoločnosťou Ryanair.

Obzrieť si túto krásavicu ležiacu na rieke Temža prichádzajú každoročne milióny turistov z rôznych kútov sveta.

Tower Bridge, rozprávkový most, ktorý stojí už vyše 120 rokov a svojím zdvíhacím mechanizmom stále ohuruje. Buckinghamský palác je vyhľadávaný hlavne kvôli kráľovskej rodine alebo aspoň kvôli strážcom paláca, ktorí vám veľkoryso “zapózujú” (brániť sa nebudú). A čo by to bol za výlet do Londýna, kebyže nenavštívite najznámejšiu vežu so zvonom na svete – Big Ben? Ikonická stavba, ktorá je pre Londýn špecifická po celé desaťročia. Samozrejme, že Londýn má ako historickú časť, tak aj svoju modernú časť plnú mrakodrapov a obchodných centier.

Vďaka novej leteckej linke, prevádzkovanej spoločnosťou Ryanair, budete mať nádherný Londýn a celé juhovýchodné Anglicko ešte dostupnejší. Nové letecké spojenie vám umožní spoznať nielen samotný Londýn, ale aj využiť príležitosť, ako sa dostať na svetové akcie, koncerty, festivaly…, ktoré by ste na Slovensku nikdy nezažili.


Londýn a jeho magickú atmosféru (nielen kvôli Harrymu Potterovi, ktorý sa v uliciach Londýna prechádzal) môžete teraz zažiť aj vy! Zaleťte si z Košíc do Londýna! Veď letenky do Londýna teraz nájdete za fantastické ceny. Letenky z Košíc do Londýna na letisko Londýn Southend si viete zakúpiť aj priamo na stránke spoločnosti Ryanair.Aktuálne môžu slovenskí občania pri vstupe do Anglicka využiť len občiansky preukaz. Platnosť občianského preukazu musí byť minimálne 6 mesiacov po návrate. Deti musia mať vlastný cestovný pas. 

Viac o zaujímavostiach Londýna nájdete na našej stránke v sekcii “destinácie”.
var google_conversion_id = 871698112; var google_custom_params = window.google_tag_params; var google_remarketing_only = true;