Na Vianoce domov

Londýn

Jedinečná vianočná ponuka letov z Londýna do Košíc a späť je tu! Odlet na Slovensko tesne pred sviatkami a prílet naspäť na Ostrovy hneď po novom roku. Takáto ponuka sa neodmieta.

Táto akcia je momentálne NEAKTUÁLNA. Nenechajte sa však odradiť! Na našej stránke nájdete ďalšie podobné akcie a skvelé tipy na pobyty v rôznych destináciách s odletom z Košíc. Sledujte nás pravidelne a dozviete sa vždy aktuálne akcie na letenky a pobyty kamkoľvek do sveta.

Vianočný čas sa už neúprosne blíži a s ním aj čas dovoleniek. Zaleťte si na Nový rok domov a strávte najkrajšie sviatky roka v kruhu rodiny. Dopraviť sa domov tentokrát nemusí byť až taký problém ako po minulé roky.

Zaleťte si na Nový rok domov a strávte najkrajšie sviatky roka v kruhu rodiny. Dopraviť sa domov tentokrát nemusí byť až taký problém ako po minulé roky.

Londýn-Košice

Dátum: 21.12.2016
Odlet: Londýn Stansted
Čas odletu: 17:00 (miestny čas)
Prílet: Košice
Čas príletu: 20:15 (miestny čas)
Batožina 2x: 8 kg + 23 kg
Cena: 159€

Košice-Londýn

Dátum: 3.1.2017
Odlet: Košice
Čas odletu: 16:00 (miestny čas)
Prílet: Londýn Stansted
Čas príletu: 17:35 (miestny čas)
Batožina 2x: 8 kg + 23 kg
Cena: 159€

Spiatočná letenka: 299€


Cestovanie v zime so sebou prináša aj isté špecifiká, ako napríklad plné kufre teplého oblečenia, či ruksak nabalený vianočnými darčekmi. Nebojte sa drahých príplatkov, v cene leteniek máte dokonca až 2 batožiny, 8kg a 23kg. Skvelé, čo poviete?

Pecka na záver. Zakúpte si spiatočnú letenku a ušetrite až 59€. Na čo ešte čakáte?
var google_conversion_id = 871698112; var google_custom_params = window.google_tag_params; var google_remarketing_only = true;