Akciové letenky s Austrian Airlines

Kúpiť letenky

Rakúska národná letecká spoločnosť Austrian Airlines bola založená 30. septembra 1957 a sídli priamo vo Viedni. Austrian Airlines v súčasnej dobe prevádzkuje na trase medzi letiskom Košice a letiskom Viedeň-Schwechat lety trvajúce jednu hodinu. Austrian Airlines ponúka ideálnu konektivitu medzi východným Slovenskom a celým svetom.

V cene letenky máte k dispozícii príručnú batožina s hmotnosťou maximálne 8kg a rozmermi 55cm x 40cm x 23 cm. Pri cestovaní business triedou máte k dispozícii dve príručné batožiny – prvá do 8 kg a druhá maximálne 4kg.

Linku prevádzkovanú spoločnosťou Austrian Airlines z Košíc do Viedne, môžete využiť aj pri ceste do Bratislavy. Z letiska Viedeň premáva v pravidelných intervaloch autobus, ktorý vás do Bratislavy prepraví za 40 minút.  Využite akciové letenky z Košíc do Viedne – skvelé prestupy a blízkosť ďalších európskych metropol.

Z Košíc do Viedne
pondelok, utorok, štvrtok, piatok, sobota 05:00
pondelok, utorok, streda, štvrtok, piatok, sobota, nedeľa 14:55
Využite skvelé služby spoločnosti Austrian Airlines a lietajte s nimi z Košíc za akciové ceny leteniek do viac ako 5OO destinácií po celom svete.