Akciové letenky s Austrian Airlines

Kúpiť letenky

Rakúska národná letecká spoločnosť Austrian Airlines bola založená 30. septembra 1957 a sídli priamo vo Viedni. Austrian Airlines v súčasnej dobe prevádzkuje na trase medzi letiskom Košice a letiskom Viedeň-Schwechat jedenásť letov týždenne trvajúcich jednu hodinu. Austrian Airlines ponúka ideálnu konektivitu medzi východným Slovenskom a svojou sieťou približne 130-ich destinácií v celkovo 55 krajinách celého sveta.

V cene letenky máte k dispozícii príručnú batožina s hmosnosťou maximálne 8kg a rozmermi 55cm x 40cm x 23 cm. Pri cestovaní business triedov máte k dispozícii dve príručné batožiny – prvá do 8 kg a druhá maximálne 4kg.

Linku prevádzkovanú spoločnosťou Austrian Airlines, z Košíc do Viedne, môžete využiť aj pri ceste do Bratislavy. Z letiska Viedeň premáva v pravidelných intervaloch autobus, ktorý vás do Bratislavy prepraví za 40 minút.  Využite akciové letenky z Košíc do Viedne – skvelé prestupy a blízkosť ďalších európskych metropol.

 

Z Košíc do Viedne
pondelok, utorok, štvrtok, piatok 05:00, 15:05
streda, nedeľa 15:05
sobota 05:00
Využite skvelé služby spoločnosti Austrian Airlines a lietajte s nimi z Košíc za akciové ceny leteniek do viac ako 5OO destinácií po celom svete.