Mníchov

Metropola Bavorska

Príchodom novej leteckej spoločnosti Eurowings sa od októbra 2018 rozšíri ponuka letiska Košice o dve nové priame linky do Nemecka. Jednou z nich je linka z Košíc do Mníchova, bavorskej metropoly, mesta umenia, klobás, futbalu a piva.

Tretie najväčšie mesto v Nemecku, Mníchov, je veľmi dôležité hospodárske, dopravné a kultúrne centrum Európy. Je najjužnejšou nemeckou metropolou, cez ktorú preteká rieka Isar. Môže sa pochváliť svojou noblesnou architektúrou a širokou ponukou kultúrnych akcií. Jeho skvelá poloha dovoľuje okrem samotného spoznávania Mníchova navštíviť aj jeho susedné štáty - Rakúsko, Švajčiarsko či Taliansko, západné Česko, potúlať sa v bavorských a rakúskych Alpách alebo či rovno zbehnúť zohriať sa na Balkán.

Mníchov je akási zmes kultúr, nájdete tu množstvo múzeí, bohatú umeleckú scénu, ale aj skvelú ponuku atrakcií či živelný nočný život. Folklór a tradície v Mníchove cítiť viac ako kdekoľvek inde v Nemecku. Ochutnajte kúsok z Nemecka, vyberte sa do Mníchova a neoľutujete!
Nová linka do Mníchova štartuje svoje rotácie, 2x týždenne, už v októbri 2018. Využite pravidelnú linku z letiska Košice do Mníchova so spoločnosťou Eurowings. Pripravte sa! Letenky sú už v predaji!

Európa skrýva mnoho krás. Spoznajte Nemecko a jeho kvality!

var google_conversion_id = 871698112; var google_custom_params = window.google_tag_params; var google_remarketing_only = true;