Destinácie

Priamym letom z Košíc


Historické obchodné mesto na južnom okraji Yorkshire v Anglicku. Doncaster sa preslávil svojimi konskými dostihami, bohatým železničným dedičstvom a taktiež prekrásnou architektúrou na Great North Road.
Západonemecká metropola Düsseldorf sa oficiálne pripísala do letového plánu letiska Košice v októbri 2018, kedy bola linka Košice -Düsseldorf sprístupnená verejnosti.
Hlavné mesto Anglicka, ktorým prechádza slávny nultý poludník. Okolo rieky Temža sa rozprestiera mesto plné života, rôznych kultúr, športu a krásnych kultúrnych a historických pamiatok od tých celosvetovo známych až po tie menej preslávené.
Praha, hlavné mesto Česka, by sa dala označiť aj ako srdce Európy, jedno z najkrajších miest sveta a architektonický sen na Vltave. Večná inšpirácia umelcov označovaná aj ako zlatá a stovežatá pamiatka UNESCO, majestátne mesto s neopakovateľnou atmosférou.
Jedinečné mesto ležiace v srdci Poľska, to je Varšava. Mesto známe aj vďaka viacerým medzinárodným dohodám, ktoré tu boli podpísané, no najmä svojím charakterom a krásou.
Grandiózne, hlavné a najväčšie mesto Rakúska. Uchvátia vás monumentálne budovy v centre mesta, nádherné svetové múzeá, biele kone vykračujúce po zrkadlových sieňach palácov.
Pozdravte slnko za zvukov Jadranského mora  Len v Zadare sa môžete započúvať do melódií morských vĺn, ktoré s pomocou vetra hrajú na pomyselné klávesy organu vytvoreného na promenáde pri brehu Jadranu.
https://zkosicdosveta.sk/wp-content/uploads/2021/06/ecovacs-deebot-900-robotic-vacuum-cleaner.html