Destinácie

Priamym letom z Košíc


Západonemecká metropola Düsseldorf sa oficiálne pripíše do letového plánu letiska Košice už v októbri 2018, kedy bude linka Košice -Düsseldorf sprístupnená verejnosti.
Magické mesto na rozhraní Európy a Ázie, miesto stretnutia východu a západu. Pri prejdení sa po meste leží história rozvinutá všade pred vami.
Hlavné mesto Anglicka, ktorým prechádza slávny nultý poludník. Okolo rieky Temža sa rozprestiera mesto plné života, rôznych kultúr, športu a krásnych kultúrnych a historických pamiatok od tých celosvetovo známych až po tie menej preslávené.
Tretie najväčšie mesto v Nemecku, Mníchov, je veľmi dôležité hospodárske, dopravné a kultúrne centrum Európy. Je najjužnejšou nemeckou metropolou, cez ktorú preteká rieka Isar.
Praha, hlavné mesto Česka, by sa dala označiť aj ako srdce Európy, jedno z najkrajších miest sveta a architektonický sen na Vltave. Večná inšpirácia umelcov označovaná aj ako zlatá a stovežatá pamiatka UNESCO, majestátne mesto s neopakovateľnou atmosférou.
Jedinečné mesto ležiace v srdci Poľska, to je Varšava. Mesto známe aj vďaka viacerým medzinárodným dohodám, ktoré tu boli podpísané, no najmä svojím charakterom a krásou.
Grandiózne, hlavné a najväčšie mesto Rakúska. Uchvátia vás monumentálne budovy v centre mesta, nádherné svetové múzeá, biele kone vykračujúce po zrkadlových sieňach palácov.
Hlavné, najľudnatejšie a rozlohou najväčšie mesto Slovenska oplývajúce krásnymi kultúrnymi pamiatkami na čele s Bratislavským hradom týčiacim sa nad celým mestom.
var google_conversion_id = 871698112; var google_custom_params = window.google_tag_params; var google_remarketing_only = true;