Destinácie

Priamym letom z Košíc


Historické obchodné mesto na južnom okraji Yorkshire v Anglicku. Doncaster sa preslávil svojimi konskými dostihami, bohatým železničným dedičstvom a taktiež prekrásnou architektúrou na Great North Road.
Západonemecká metropola Düsseldorf sa oficiálne pripíše do letového plánu letiska Košice už v októbri 2018, kedy bude linka Košice -Düsseldorf sprístupnená verejnosti.
Magické mesto na rozhraní Európy a Ázie, miesto stretnutia východu a západu. Pri prejdení sa po meste leží história rozvinutá všade pred vami.
Izrael je vyspelá, kultivovaná a multikultúrna krajina, kde žijú ľudia z celého sveta. Napriek tomu, že ide o oblasť tzv. Blízkeho východu, budete tu mať pocit, akoby ste sa prechádzali kdekoľvek v Európe.
Je letisko, ktoré si zvolila spoločnosť Wizz air pre spojenie s košickým letiskom. Jeho skvelá poloha je kľúčovou pre mnohých, ktorí cestujú do Nemecka či okolitých krajín za prácou, školou, rodinou alebo cestovaním.
Hlavné mesto Anglicka, ktorým prechádza slávny nultý poludník. Okolo rieky Temža sa rozprestiera mesto plné života, rôznych kultúr, športu a krásnych kultúrnych a historických pamiatok od tých celosvetovo známych až po tie menej preslávené.
Praha, hlavné mesto Česka, by sa dala označiť aj ako srdce Európy, jedno z najkrajších miest sveta a architektonický sen na Vltave. Večná inšpirácia umelcov označovaná aj ako zlatá a stovežatá pamiatka UNESCO, majestátne mesto s neopakovateľnou atmosférou.
Jedinečné mesto ležiace v srdci Poľska, to je Varšava. Mesto známe aj vďaka viacerým medzinárodným dohodám, ktoré tu boli podpísané, no najmä svojím charakterom a krásou.
Grandiózne, hlavné a najväčšie mesto Rakúska. Uchvátia vás monumentálne budovy v centre mesta, nádherné svetové múzeá, biele kone vykračujúce po zrkadlových sieňach palácov.
Hlavné, najľudnatejšie a rozlohou najväčšie mesto Slovenska oplývajúce krásnymi kultúrnymi pamiatkami na čele s Bratislavským hradom týčiacim sa nad celým mestom.
var google_conversion_id = 871698112; var google_custom_params = window.google_tag_params; var google_remarketing_only = true;