Dovolenka | Z Košíc do sveta

ZISTITE VIAC

VYBERTE SI MIESTO VAŠEJ
VYTÚŽENEJ DOVOLENKY

Burgas
Burgas
Navštívte mesto na brehu Čierneho mora, mesto prírodných kúziel, pamiatok a histórie. To všetko v sebe spája Burgas, križovatka medzi Európou a Orientom, ideálna destinácia pre milovníkov relaxu na pláži i vášnivých turistov.
Rodos
Rodos
Spoznajte ostrov boha slnka Hélia, ktorý v sebe schováva jeden zo siedmich divov sveta, dávne poklady a staré grécke báje. Rodos prekvapí aj svojimi malebnými plážami ocenenými modrými vlajkami, krištáľovo priezračnou vodou, prírodnými krásami a bohatou gastronómiou.
Heraklion
Heraklion
Vyberte sa s nami po stopách Minotaura na najväčší grécky ostrov, ostrov prekypujúci krásami a pozostatkami dávnych civilizácií, ktoré na vás budú dýchať z každej strany. Kréta vás očarí podmanivými plážami, gastronomickými zážitkami, archeologickými pokladmi i bájnymi povesťami.
Olbia
Olbia
Leťte z Košíc prvýkrát aj na Sardíniu, do kúzelného mesta ležiaceho v zátoke známej svojimi bielymi plážami a smaragdovým morom. Poďte sa presvedčiť, či sa táto magická krajina právom nazýva Karibikom Stredomoria.
Larnaka
Larnaka
Vydajte sa s nami navštíviť ostrov bohyne lásky, na ktorom sa podľa legendy z morskej peny zrodila sama Afrodita. Cyprus vás naláka zmesou gréckej a tureckej kultúry, mytologickými príbehmi, úchvatnými scenériami, azúrovým morom a v neposlednom rade bohatým nočným životom.
Antalya
Antalya
Vstúpte na pobrežie Tureckej riviéry obklopené pohorím Taurus. Doprajte si orientálny luxus, relax v očarujúcich rezortoch, panenskú prírodu, bohatú históriu i dotyk osmanských prvkov.
Zadar
Zadar
Objavte krásy Zadaru, malého chorvátskeho Ríma, ležiaceho v objatí Jadranu a impozantného Velebitu. Z Košíc môžete byť pri slovenskom mori letecky už približne za 1,5 hodiny. Letenky si zakúpite na www.airexplore.sk
Zadar
Pre viac informácií kontaktujte cestovné kancelárie