Hanoj

Exotická Ázia na dosah ruky

Čo tak letieť niekde naozaj ďaleko, spoznávať nových ľudí, novú kultúru, mestá a pamiatky?

Hanoj, hlavné a druhé najväčšie mesto Vietnamu, sa zbavil svojej niekdajšej až nepriateľskej nálady voči turistom a stal sa jedným z najatraktívnejších miest juhovýchodnej Ázie. Čoraz častejšie tam môžete stretnúť aj turistov z Európy, ktorí tam idú objavovať zatiaľ nepoznané. Chrámy, pamätníky a poklady starých kultúr pozdĺž úzkych uličiek Starej štvrte sa perfektne dopĺňajú s výdobytkami modernej doby.

Pokiaľ hľadáte skutočne exotickú destináciu na vašu cestu, odpoveďou je Hanoj.

Hovoríte si, že Hanoj je pre vás nedosiahnuteľný cieľ? Hlúposť! Spoznajte dych-berúci Vietnam, jeho históriu, kultúru, prírodu, ľudí a kuchyňu za skvelú cenu. Ďalší kus sveta sa vám ponúka z Košíc len s jedným prestupom v Istanbule.


Ktoré „must-see“ veci si v Hanoji nesmiete nechať ujsť? Určite Cho 19-12, tradičný vietnamský trh, Chrám Ngoc Son zo 14. storočia, hanojskú katedrálu Nha Tho pripomínajúcu parížsky Notre Dame a mnoho ďalších kultúrnych a historických pamiatok a atrakcií. Cestujete za gurmánskym zážitkom? Vaše chuťové poháriky sa vám poďakujú. V Hanoji totiž nájdete všetko: od nenáročných stánkov a pouličných kuchýň až po štylizované medzinárodné reštaurácie okolo jazera Hoan Kiem vo francúzskej štvrti. Tak čo, dostali ste aj vy chuť na exotiku?

Letisko Košice môže byť aj tvojím štartom za dobrodružstvom.
Letenky z Košíc do Hanoja
letenky od 499,- €
var google_conversion_id = 871698112; var google_custom_params = window.google_tag_params; var google_remarketing_only = true;