Začnite vyhľadávať

hore

Letcké spoločnosti

Austrian Airlines

L

Rakúska národná letecká spoločnosť Austrian Airlines bola založená 30. septembra 1957 a sídli priamo vo Viedni.

Prvý let na priamej linke z letiska Košice do Viedne sa uskutočnil 15. apríla 1996. Odvtedy je Austrian Airlines, najväčší dopravca v Rakúsku, vyhľadávaným a spoľahlivým partnerom či už pre dovolenkárov alebo cestujúcich letiacich do Viedne za biznisom. Po pristátí v hlavnom meste Rakúska sa následne otvára široká ponuka destinácií v leteckom poriadku dopravcu.

Austrian Airlines prevádzkuje na trase medzi letiskom Košice a letiskom Viedeň-Schwechat pravidelné lety trvajúce len hodinku. Austrian Airlines ponúka ideálnu konektivitu medzi východným Slovenskom a svojou sieťou približne 120-ich destinácií v celkovo 55 krajinách celého sveta.

Batožinová politika Austrian

V cene letenky máte k dispozícii príručnú batožinu s hmotnosťou maximálne 8kg a rozmermi 55cm x 40cm x 23 cm. Pri cestovaní business triedou máte k dispozícii dve príručné batožiny – každá do 8 kg.

Taktiež máte možnosť dokúpiť si batožinu do podpalubia, ktorej maximálna hmostnosť môže byť 23kg. Pri spomínanej business triede máte rovnako k dispozícii až dve batožiny do podpalubia – každá do 23 kg.

Viac informácii nájdete priamo na stránke dopravcu Austrian.