Londýn

Vychutnajte si “čaj o piatej” priamo v Londýne

História, architektúra, nákupy, oddych, futbal, nočný život... Hlavné mesto Anglicka a Spojeného kráľovstva patrí medzi najnavštevovanejšie miesta na svete, svojou atmosférou dokáže ohúriť každého.

Táto akcia na pobyt je momentálne NEAKTUÁLNA. Nenechajte sa však odradiť! Na našej stránke nájdete ďalšie podobné akcie a skvelé tipy na pobyty v rôznych destináciách s odletom z Košíc. Sledujte nás pravidelne a dozviete sa vždy aktuálne akcie na letenky a pobyty kamkoľvek do sveta.

Londýn je spolu s New Yorkom, Parížom a Tokiom najdôležitejším mestom na svete. Nachádza sa v ňom veľa dôležitých inštitúcií a kultúrnych ustanovizní, vrátane celosvetovo známych divadiel, múzeí, koncertných siení, palácov. Je plný zaujímavých budov a miest, ktoré sú každoročne vyhľadávané miliónmi turistov z celého sveta. Sú to miesta, ktoré písali históriu a ktoré majú dodnes čarovnú moc.

Obzrieť si túto krásavicu ležiacu na rieke Temža prichádzajú každoročne milióny turistov z rôznych kútov sveta.

Tower Bridge, rozprávkový most, ktorý stojí už vyše 120 rokov a svojím zdvíhacím mechanizmom stále ohuruje. Buckinghamský palác je vyhľadávaný hlavne kvôli kráľovskej rodine alebo kvôli strážcom paláca, ktorí vám veľkoryso “zapózujú” (brániť sa nebudú). A čo by to bol za výlet do Londýna, kebyže nenavštívite najznámejšiu vežu so zvonom na svete – Big Ben? Ikonická stavba, ktorá je pre Londýn špecifická po celé desaťročia. Samozrejme, že Londýn má ako historickú časť, tak aj svoju modernú časť plnú mrakodrapov a obchodných centier.


Londýn a jeho magickú atmosféru (nielen kvôli Harrymu Potterovi, ktorý sa v uliciach Londýna prechádzal) môžete teraz zažiť aj vy! Stačí si vybrať z ponuky CK Pelikán, ktorý sa postará o vašu cestu aj ubytovanie. Rozhodnite sa, kým vás nepredbehnú iní!

Viac o zaujímavostiach Londýna nájdete na našej stránke v sekcii “destinácie”.
var google_conversion_id = 871698112; var google_custom_params = window.google_tag_params; var google_remarketing_only = true;