Maldivy

Raj na zemi, ukrytý v oceáne

Nesnívajte o dokonalom mieste. Zaleťte si sami na Maldivy a zažite dovolenku vášho života. Dovolenka na Maldivách teraz dostupná aj z Košíc.

Táto akcia na pobyt je momentálne NEAKTUÁLNA. Nenechajte sa však odradiť! Na našej stránke nájdete ďalšie podobné akcie a skvelé tipy na pobyty v rôznych destináciách s odletom z Košíc. Sledujte nás pravidelne a dozviete sa vždy aktuálne akcie na letenky a pobyty kamkoľvek do sveta.

Maldivy tvorí tisícka dokonalých ostrovov v Indickom oceáne, ktoré sa rozdeľujú na neobývané, obývané lokálnymi ľuďmi, kde sú aj hotely pre turistov a obývané lokálnymi ľuďmi, kde nie sú žiadne hotely a rezorty. Všetky však majú niečo spoločné - dopadajú na ne rovnaké slnečné lúče, obmýva ich rovnaký oceán, rastú tam rovnaké palmy, všade sú dokonalé piesočnaté pláže a všade fúka rovnaký teplý vietor. Rozdiel nájdete len v kvalite ubytovania, službách a hlavne v cenách. 

Letenky + ubytovanie s polpenziou na 7 alebo 9 nocí v dvojlôžkovej izbe v hoteli Malahini Kuda Bandos***

Maldivy už dávno nie je destinácia len pre bohatých milionárov. Dovolenku na tomto čarovnom mieste si môže dovoliť aj obyčajný “smrteľník”. Ak sa rozhodnete navštíviť tento raj na zemi, určite vás poteší informácia, že prepchaté pláže či nekonečné rady tu nezažijete. Nakoľko je na miestnych ostrovoch povolený turizmus len od roku 2012, spolu s vami bude na ostrove (podľa vášho výberu) minimum ľudí.


Maldivy sú povestné svojimi dokonalými plážami, unikátnym podmorským svetom a kryštálovo-čistým oceánom sfarbeným do tyrkysova. Možno vás prekvapia aj veľmi priateľskí domáci obyvatelia, ktorí nie sú na rozdiel od domácich z iných turistických destinácii vtieraví a nesnažia sa vám predať aj dieru v stole. Ostrov je po každej stránke fantastický.

Slovenskí občania pri vstupe na pôdu Maldív víza do 28 dní nepotrebujú. Vyberte si svoj termín odletu a už vám nič nebráni vycestovať.
var google_conversion_id = 871698112; var google_custom_params = window.google_tag_params; var google_remarketing_only = true;