New York

Mesto nekonečných možností

Určite si spomínate na časy, kedy boli zámorské lety nedosiahnuteľným cieľom pre „obyčajných smrteľníkov“. Máme pre vás skvelú správu – to už dávno neplatí!

Táto akcia na pobyt je momentálne NEAKTUÁLNA. Nenechajte sa však odradiť! Na našej stránke nájdete ďalšie podobné akcie a skvelé tipy na pobyty v rôznych destináciách s odletom z Košíc. Sledujte nás pravidelne a dozviete sa vždy aktuálne akcie na letenky a pobyty kamkoľvek do sveta.

New York, mesto často prezývané ako Big Apple, je považované za hlavné mesto kultúry, obchodu, módy, umenia a nákupov. Dovolenka, to neznamená ležanie na pláži a chytanie bronzu. Objavovanie pamiatok mesta, či spoznávanie nových ľudí v obrovských veľkomestách na svete. To je nová tvár súčasných dovoleniek.

Zažite dovolenku v srdci Ameriky, v New Yorku a objavte jeho krásy. Dovolenka v Amerike, za menej ako 1000 eur môže byť aj vaša!

Socha slobody, Times Square, Central Park, Empire State Building, Ground Zero, China Town, Little Italy, Soho, Fifth Avenue, Rockefeller Center, Brooklyn Bridge alebo rôzne múzeá či divadlá na Broadwayi. V New Yorku je jednoducho stále čo obdivovať a prežívať. Zažite to za menej ako 1 000 € za celý pobyt (ubytovanie a letenky). Neváhajte a rezervujte si svoju dovolenku ešte dnes!


Nemusíte sa báť nekonečných letov a prestupov. Teraz môžete letieť do New Yorku len s jedným krátkym prestupom vo Varšave alebo v Istanbule (podľa akcie). Nenechajte si ujsť svoju šancu cestovať za "veľkú mláku" .

Zámorie už dávno nie je tak vzdialené ako kedysi!
var google_conversion_id = 871698112; var google_custom_params = window.google_tag_params; var google_remarketing_only = true;