*Súťaž o pobyt v Kolíne

Predvianočný pobyt v Kolýne nad Rýnom

Prežite nádherný, predvianočný, predĺžený víkend v Kolíne nad Rýnom. V meste plnom histórie a neopísateľnej atmosféry.

Táto akcia na pobyt je momentálne NEAKTUÁLNA. Nenechajte sa však odradiť! Na našej stránke nájdete ďalšie podobné akcie a skvelé tipy na pobyty v rôznych destináciách s odletom z Košíc. Sledujte nás pravidelne a dozviete sa vždy aktuálne akcie na letenky a pobyty kamkoľvek do sveta.

Najkrajšie obdobie v roku, Vianoce, sa už nezadržateľne blíži a s ním aj nádherná atmosféra. Zima, sneh, vianočné koledy, pečivo a vianočné trhy. Medzi najkrajšie vianočné trhy v Európe nepochybne patria aj vianočné trhy v Kolíne nad Rýnom. O ich kráse a atmosfére sa teraz môžete presvedčiť sami!

AKÁ VYSOKÁ JE SEVERNÁ VEŽA KOLÍNSKEJ KATEDRÁLY?

 

Letisko Košice v spolupráci s leteckou spoločnosťou Wizz air vyhlásilo súťaž o pobyt v Kolíne nad Rýnom v termíne od 1.-4. 12. 2017, kedy víťaz získa:

  • 2x spiatočná letenka z letiska Košice do Kolína nad Rýnom (letisko Kolín/Bonn)
  • ubytovanie pre 2 osoby v dvojlôžkovej izbe v kvalitnom hosteli DJH City-Hostels
  • 2x Köln Card od Köln Turismus (turistická karta na dopravu a zľava na vstupy na vybrané turistické atrakcie) (www.koelntourismus.de)

Do súťaže o predvianočný víkendový pobyt v Kolíne nad Rýnom bude zaradený každý, kto správne odpovie na súťažnú otázku: AKÁ VYSOKÁ JE SEVERNÁ VEŽA KOLÍNSKEJ KATEDRÁLY?


Odpovedzte správne na súťažnú otázku a odpoveď zašlite na ? sutaz@zkosicdosveta.sk? (predmet: SÚŤAŽ KOLÍN) a ste v hre! Nápovedu nájdete tu: TU Viac informácií o Kolíne nájdete tu: TU Podmienky súťaže: TU

Odpovede posielajte na sutaz@zkosicdosveta.sk (predmet: SÚŤAŽ KOLÍN). Súťaž trvá do 16. 11. 2017 (23:59)
var google_conversion_id = 871698112; var google_custom_params = window.google_tag_params; var google_remarketing_only = true;