Istanbul

Pobyt v Istanbule

Užite si príjemnú dovolenku v meste plnom histórie a dobrodružstva. Istanbul je to pravé miesto pre vaše nové zážitky

Táto akcia na pobyt je momentálne NEAKTUÁLNA. Nenechajte sa však odradiť! Na našej stránke nájdete ďalšie podobné akcie a skvelé tipy na pobyty v rôznych destináciách s odletom z Košíc. Sledujte nás pravidelne a dozviete sa vždy aktuálne akcie na letenky a pobyty kamkoľvek do sveta.

ISTANBUL, KONSTANTINOPOL alebo aj CARIHRAD je najväčšie a kultúrne mesto Tureckej republiky. Ide o jedinú metropolou na svete, ktorá leží na dvoch svetadieloch – Európe a Ázii. Žije tu vyše 14 miliónov obyvateľov a už storočia si drží prvenstvo ako najväčšie európske mesto. Je to čarovná krajina, ktorá vás vtiahne do histórie a svojou atmosférou s nádychom orientu vás chytí za srdce.

Spoznajte Istanbul. Využite akciu na 3/4/5-dňovú dovolenku v Istanbule za skvelú cenu.
  • 1 obojsmernú letenku v ekonomickej triede na trase Košice – Istanbul – Košice (priamy let)
  • 1 kus príručnej batožiny
  • 1 kus batožiny do podpalubia do 30kg
  •  vystavenie letenky – potvrdenie rezervácie u leteckého dopravcu a vystavenie  cestovného dokladu
  • ubytovanie na 2-4 noci v hoteli Morione Hotel & Spa Center ****
  • raňajky formou bufetu​

Druhý Rím, ako bol v minulosti nazývaný Istanbul, má mnoho ďalších zaujímavostí, ktoré jednoducho musíte vidieť. Okrem honosných stavieb vás počas prechádzok mestom nadchne pohľad na ulice plné obchodov a trhov, kde nájdete všetko od výmyslu sveta.

Vyberte si svoj termín dovolenky a o nič iné sa nemusíte starať.
var google_conversion_id = 871698112; var google_custom_params = window.google_tag_params; var google_remarketing_only = true;