Začnite vyhľadávať

hore

Do Talianska z Košíc?

Veľká čižma nie je len o cestovinách a mori. Vyberte sa do Talianska a spoznajte jeho rozmanitú kultúru, búrlivé dejiny a jedinečné chute letom z Košíc.

Katánia

Gurmánsky raj, putujúce hrady i podzemné mestá. Katánia v sebe spája všetko, čo od letnej dovolenky očakávate - čisté more, lahodné chute a množstvo miest na objavovanie. Vyberte sa tam z Košíc iba s jedným prestupom.

Zistite viac

Miláno

Miláno sa môže na prvý pohľad javiť ako typické historické mesto, ktoré popri Florencii a Benátkach rástlo vďaka svojmu bohatstvu a obchodu, no v dnešnej dobe sa vyznačuje širokou ponukou zážitkov, ktoré vás pohltia.

Zistite viac

Benátky

Benátky sú jednou z najobľúbenejších destinácií v Taliansku. Nemožno sa tomu čudovať - nádherné chrámy, nenápadné uličky, nekonečné kanály a romantika, ktorá dýcha z každej strany, tvoria srdce a tepny mesta, ktoré treba vidieť aspoň raz za život.

Zistite viac

Bologna

Prepletená tunelmi, milovaná motoristami, rozvoňaná cestovinami. “Malé Benátky” sú ideálnou destináciou pre všetkých, ktorí chcú spoznať a ochutnať pravé Taliansko. Vyberte sa do Bologne z Košíc.

Zistite viac