Začnite vyhľadávať

hore

Objavujte holandskú kultúru za skvelú cenu

Holandské kráľovstvo ponúka nespočet možností ako pre cestovateľov, tak aj pre dovolenkárov a rodiny s deťmi.

Práve Amsterdam je príkladom optimálnej zmesi starého a nového sveta. Obrovským lákadlom hlavného a najväčšieho mesta Holandska je atmosféra sedemnásteho storočia, v ktorej si svoje miesto našlo moderné myslenie a spolu vytvorili miesto, ktoré proste musíte a chcete vidieť na vlastné oči. Fotky jednoducho nestačia. Požičať si bicykel a spoznávať krásu holandskej kultúry. Tento zážitok je nám, Košičanom, teraz bližšie ako kedykoľvek predtým.

Krajina tulipánov a veterných mlynov by mala byť na poradovníku každého človeka, ktorý rád spoznáva krásne miesta.

Zaleťte teda spoznávať nový svet. Radnica, Kráľovský palác, Amsterdams Historisch Museum (Historické múzeum mesta) alebo Artis Zoo či Van Gogh Museum. Toto je len zopár z mnoha zaujímavých atrakcií, ktoré proste musíte vidieť. Spomenúť taktiež musíme Anne Frank Huis – ide o dom dievčaťa, ktoré opísalo horory druhej svetovej vojny ako nikto iný. Každoročne tu zavíta viac ako 80 000 návštevníkov. Spoznajte Amsterdam na vlastnej koži. Jedno z najkrajších miest Európy, kde sa životná úroveň meria podľa šťastných obyvateľov.

Zaleťte si z Košíc do Amsterdamu aj vy, a to povestné šťastie a pohodu spoznáte aj vy. Vychutnajte si nezabudnuteľný výlet v Amsterdame, kam si môžete zaletieť z Košíc len s jedným prestupom vo Viedni. 

Letenky od 242 €