Začnite vyhľadávať

hore

Svätyňa americkej histórie a vzdelania

Boston ,,The biggest small town” je jeden z mnohých titulov, ktoré náležite patria tomuto americkému centru histórie a inteligencie. Boston svojimi mnohorakými vrstvami ponúkne každému čosi originálne a unikátne.

Najstarším a zároveň jedným z najkrajších miest USA je práve Boston. Bola to úplne prvá usadlosť založená kolonistami z Veľkej Británie, ktorí tu zapustili svoje korene už v roku 1625. S vyše 600 000 obyvateľmi pôsobí o niečo pokojnejšie ako ostatní americkí giganti, no aj napriek tomu každého návštevníka ohúri svojimi kolosálnymi mrakodrapmi v centre mesta.

Navštívte malebné historické mesto plné zelene, múzeí a svetových univerzít.

Návštevníci sa môžu nechať zlákať do jedného z mnohých múzeí, ktoré sú neoddeliteľnou súčasťou tohto historického majáku Spojených štátov amerických. Medzi najznámejšie patrí Boston Tea Party Ships & Museum. Ide o múzeum, v ktorom sa ľudia nechajú vtiahnuť do obdobia kolonizácie a vydajú sa na plavbu po mori v dobovej lodi plnej funkčných diel a originálne oblečených námorníkov. V minulosti bol Boston totiž najdôležitejším americkým prístavom. Nádherné mesto v štáte Massachusetts má neodolateľnú charizmu a šarm. Dokáže úplne očariť a pohltiť svojou atmosférou. Zaleťte si tam z Košíc a spresvedčte sa sami. Letenky z Košíc do Bostonu nájdete aktuálne v akciových cenách.

Vaša prechádzka môže pokračovať po dláždených uliciach nasiaknutých európskou atmosférou a okorenenou americkou originalitou do centra najlepších univerzít na svete – Harvardu a Massachusettského technologického ústavu. Toto epicentrum svetovej inteligencie pôsobí nesmiernou energiou a mohutnosťou, ktoré presvedčia každého turistu.

Boston dokáže očariť kohokoľvek. Pod škrupinkou centra biznisu a obrovskej sieti hotelov sa nachádza najstaršie mesto USA preplnené históriou, zeleňou a vzdelaním. Spoznajte ho aj vy a zaleťte si tam z Košíc! Len jeden prestup vás delí od tohto nádherného amerického mesta. Nečakajte dlho, váš americký sen môžete zažiť už tento rok! Pre občanov Slovenskej republiky platí 90 dňový bezvízový styk do Spojených štátov amerických.

Letisko Košice môže byť aj tvojím štartom za novým dobrodružstvom. Neignoruj svoju túžbu precestovať svet! Z Košíc do sveta to nie je iba fráza! Presvedč sa o tom na vlastnej koži.

Letenky od 569 €