Začnite vyhľadávať

hore

Cancún (Mexiko)

Letenky od 644 €

Miesto, ktoré nebudete chcieť nikdy opustiť

Pláže Mexika sú jednými z najkrajších na svete a práve Cancún je pre mnohých turistov perlou Karibského mora. Azúrová voda, pestrý nočný život a starobylé pamiatky prilákajú na juhovýchodné pobrežie Mexika viac ako 3 milióny turistov ročne.


Táto akcia na Exotiku s odletom z Košíc je momentálne NEAKTUÁLNA. Nenechajte sa však odradiť! Na našej stránke nájdete ďalšie podobné akcie a skvelé tipy na pobyty v rôznych destináciách s odletom z Košíc. Sledujte nás pravidelne a dozviete sa vždy aktuálne akcie na letenky a pobyty kamkoľvek do sveta.


Cancún je cestovateľským rajom aj vďaka pestrým aktivitám a dobrodružným výpravám za históriou či podmorským svetom. Ak vás baví skúmať čaro skrývajúce sa pod hladinou mora, Cancún si okamžite obľúbite. Čakajú tam na vás pestrofarebné rybky, ohrozené druhy korytnačiek, raje či potápanie s majestátnymi žralokmi.

Kúpte si letenku z Košíc do Cancúnu a spoznajte čaro Mexika na vlastnej koži.

Rovnako ako počas dňa, aj večer môžete zažiť nezabudnuteľné dobrodružstvo. Cancún je totiž známy svojím rušným nočným životom a nekončiacou párty. Jedinečné bary, karibské drinky a skvelá hudba vám zaručene pripravia večer, na ktorý nezabudnete.  Ak však nie sú preplnené bary nič pre vás, môžete si vychutnať tropický drink v pokoji pri západe slnka a šumu morských vĺn.

Či už sa rozhodnete stráviť dovolenku s knihou na pláži alebo spoznávaním pamiatok, dovolenka v Mexiku vás určite nesklame. Ak ste dobrodružný typ, nenechajte si ujsť Zip line dráhy v parku Sálvatica či ostrov Isla Mujeres, odkiaľ sú organizované atraktívne výlety za podmorskými tajomstvami Karibiku. Zvlášť pôsobivé je podmorské múzeum MUSA, ktoré skrýva pod hladinou stovky sôch v životnej veľkosti. Ak sa nebojíte potápať, táto výprava bude vrcholom vašich cestovateľských zážitkov.

V Cancúne si prídu na svoje aj nadšenci histórie. V archeologickej zóne El Rey môžu obdivovať ruiny 47 mayských budov, vrátane chrámu v tvare pyramídy, či navštíviť jedno z najznámejších  mayských miest – Tulum, ktoré sa nachádza priamo na okraji útesu. Čerešničkou na torte je určite archeologické nálezisko Chichén Itzá, ktorému dominuje tajomná Kukulkánová pyramída.

Samozrejme, nezabudnite na víza a pas, ktorý musí byť platný ešte 6 mesiacov po návrate z Mexika. Neváhajte nad letom do Karibiku. Cancún je miestom, ktoré musí vidieť každý, kto túži po jedinečných zážitkoch.

Letisko Košice môže byť aj tvojím štartom za novým dobrodružstvom. Neignoruj svoju túžbu precestovať svet! Z Košíc do sveta to nie je iba fráza! Presvedč sa o tom na vlastnej koži.

Letenky od 644 €