Düsseldorf

Západonemecká metropola

Západonemecká metropola Düsseldorf sa oficiálne pripísala do letového plánu letiska Košice už v októbri 2018, kedy bola linka Košice - Düsseldorf sprístupnená verejnosti. Až štyrikrát týždenne môžete navštíviť toto zaujímavé nemecké veľkomesto - pohodlne, rýchlo a za skvelé ceny s leteckou spoločnosťou Eurowings.

Siedme najväčšie mesto v Nemecku, Düsseldorf, leží na rieke Rýn a od nepamäti sa považuje za úspešné veľkomesto, ktoré sa s prehľadom vyrovná ostatným nemeckým metropolám. Mesto je známe nielen svojou vysokou kvalitou života, vynikajúcou infraštruktúrou, modernou architektúrou bohatou históriou, ale aj umeleckou či kultúrnou scénou a predovšetkým pre svoj módny priemysel.

Nová linka = nové dobrodružstvá. Zaleťte si z Košíc do Nemecka a spoznajte jeho krásy a kvality.

 

Spoznajte bulvár Königsallee, obchodnú ulicu, ktorá sa ponukou a leskom vyrovná aj parížskemu Avenue Montaigne, staré mesto, v ktorom môžete ochutnať pravé Nemecko, nádherný zámok Benrath či cisársky palác Kaiserswerth na severe, množstvo galérií a múzeí alebo modernú časť mesta a množstvo ďalších vecí a miest, ktoré vás uchvátia.


Vďaka novej leteckej linke, ktorú od októbra bude prevádzkovať letecká spoločnosť Eurowings, budú nemecké metropoly ešte dostupnejšie. Zaleťte si z Košíc do Nemecka a objavte starú známu - nemeckú kvalitu. Letisko Düsseldorf viete skvelo využiť aj na transfer pri vašej ceste ďalej do sveta alebo ako cieľovú destináciu pri vašej ceste do okolitých miest ako Kolín nad Rýnom, Bonn, Dortmund či Frankfurt nad Mohanom. Z Košíc do Nemecka si za skvelé ceny leteniek môžete zaletieť už od októbra.

Zaleťte si od októbra priamou linkou do Düsseldorfu. Letenky z Košíc do Düsseldorfu už v predaji za skvelé ceny! Zarezervujte si tú svoju už dnes!
Letenky z Košíc do Düsseldorfu
od 59,99,- €
var google_conversion_id = 871698112; var google_custom_params = window.google_tag_params; var google_remarketing_only = true;