Začnite vyhľadávať

hore

Vychutnajte si “čaj o piatej” priamo v Londýne

História, architektúra, nákupy, oddych, futbal, nočný život…. čokoľvek. Hlavné mesto Anglicka a Spojeného kráľovstva patrí medzi najnavštevovanejšie miesta na svete, ktoré dokáže ohúriť každého.

Londýn je spolu s New Yorkom, Parížom a Tokiom najdôležitejším mestom na svete. Nachádza sa v ňom veľa dôležitých inštitúcií a kultúrnych ustanovizní, vrátane celosvetovo známych divadiel, múzeí, koncertných siení, palácov a ďalších. Je plný zaujímavých nielen budov, ale aj miest, ktoré sú každoročne vyhľadávané miliónmi turistov z celého sveta. Sú to miesta, ktoré písali históriu a majú dodnes čarovnú moc. Vďaka letisku Košice sa teraz viete dostať do samotného srdca Anglicka rýchlo a pohodlne. Letenky z Košíc do Londýna v súčasnosti nájdete za skvelé ceny.

Obzrieť si túto krásavicu ležiacu na rieke Temža prichádzajú každoročne milióny turistov z rôznych kútov sveta.

Tower Bridge, rozprávkový most, ktorý stojí už vyše 120 rokov a svojím zdvíhacím mechanizmom stále ohuruje. Buckinghamský palác je vyhľadávaný hlavne kvôli kráľovskej rodine alebo aspoň kvôli strážcom paláca, ktorí vám veľkoryso “zapózujú” (brániť sa nebudú). A čo by to bol za výlet do Londýna, kebyže nenavštívite najznámejšiu vežu so zvonom na svete – Big Ben? Ikonická stavba, ktorá je pre Londýn špecifická po celé desaťročia. Samozrejme, že Londýn má ako historickú časť, tak aj svoju modernú časť plnú mrakodrapov a obchodných centier.

Vďaka leteckému spojeniu Košice – Londýn môžete spoznať nielen samotný Londýn, ale aj využiť príležitosť, ako sa dostať na svetové akcie, koncerty, festivaly…, ktoré by ste na Slovensku nikdy nezažili.

 

Londýn a jeho magickú atmosféru (nielen kvôli Harrymu Potterovi, ktorý sa v uliciach Londýna prechádzal) môžete teraz zažiť aj vy! Zaleťte si z Košíc do Londýna! Veď letenky do Londýna teraz nájdete za fantastické ceny.

Viac o zaujímavostiach Londýna nájdete na našej stránke v sekcii “destinácie”.

Letenky od 19.99 €