Začnite vyhľadávať

hore

Raj na zemi, o ktorom nemusíte už len snívať

Ak by ste hľadali synonymum pre dokonalosť, našli by ste MALDIVY.

Maldivy tvorí tisícka dokonalých ostrovov v Indickom oceáne, ktoré sa rozdeľujú na neobývané, obývané lokálnymi ľuďmi, kde sú aj hotely pre turistov, a obývané lokálnymi ľuďmi, kde nie sú žiadne hotely a rezorty. Všetky však majú niečo spoločné – dopadajú na ne rovnaké slnečné lúče, obmýva ich rovnaký oceán, rastú tam rovnaké palmy, všade sú dokonalé piesočnaté pláže a všade fúka rovnaký teplý vietor. Rozdiel nájdete len v kvalite ubytovania, službách a hlavne v cenách.

Teraz už nemusíte o tomto raji len snívať. Zaleťte si tam sami a presvedčte sa na vlastné oči, že chýry o tejto krajine nie sú len výmysly.

Maldivy už dávno nie je destinácia len pre bohatých milionárov. Dovolenku na tomto čarovnom mieste si môže dovoliť aj obyčajný “smrteľník”. Ak sa rozhodnete navštíviť tento raj na zemi, určite vás poteší informácia, že prepchaté pláže či nekonečné rady tu nezažijete. Nakoľko je na miestnych ostrovoch povolený turizmus len od roku 2012, spolu s vami bude na ostrove (podľa vášho výberu) minimum ľudí.

Maldivy sú povestné svojimi dokonalými plážami, unikátnym podmorským svetom a kryštálovo-čistým oceánom sfarbeným do tyrkysova. Možno vás prekvapia aj veľmi priateľskí domáci obyvatelia, ktorí nie sú na rozdiel od domácich z iných turistických destinácii vtieraví a nesnažia sa vám predať aj dieru v stole. Ostrov je po každej stránke fantastický. Z Košíc už môžete letieť na Maldivy pohodlne a za skvelé ceny aj vy.

Letisko Košice môže byť aj tvojím štartom za dobrodružstvom.

Letenky od 549 €