Začnite vyhľadávať

hore

Maurícius

Synonymum luxusu a elegancie

Luxus a elegancia. To sú slová, ktoré najlepšie vystihujú dovolenkovú destináciu Maurícius. Okrem luxusných hotelov tu nájdete aj malé príjemné hotelíky s rovnako excelentným servisom.

Ostrovný štát Maurícius nájdete v juhozápadnej časti Indického oceánu. Rozprestiera sa približne 900 km východne od ostrova Madagaskar. Maurícius je často prezývaný ako Raj pre golfistov. Vo viacerých rezortoch tu nájdete nespočet golfových ihrísk, ktoré určite uspokoja vaše golfové potreby. Zaujímavosťou ostrova je, že väčšina športových aktivít v hoteloch je zdarma. Ostrov Maurícius navštevuje veľa turistov hlavne kvôli krásam jeho podmorského sveta. Ideálny čas na dovolenku je od decembra do marca, kedy je voda pokojná a priezračná.

Užite si dokonalú dovolenku na čarokrásnom Mauríciuse!

Ostrov ale ponúka omnoho, omnoho viac. Krásne scenérie, dravé rieky a nádherné vodopády, polia s cukrovou trstinou, ale aj nedotknutú prírodu a chránené prírodné parky. Zažijete tu všetko – oddych, spoznávanie aj cestovanie. Maurícius je špecifický aj svojou vôňou. Celý ostrov vonia sladko. Vzduchom sa šíri vôňa škorice, muškátového orieška a vanilky. Turizmus na Mauríciu ešte nie je tak rozšírený, a preto aj ceny sú veľmi prijateľné.

Pláže a azúrová voda plná korálov sú síce prenádherné, no ostrov skrýva aj mnoho iných krás, ktoré by ste mali vidieť. Botanická záhrada Sira Seewoosagura Ramgoolama, národný park Black River Gorges, vodopády Rochester, ktoré sa nachádzajú neďaleko mesta Souillac, posvätné jazero Grand Bassin, „zem 7 farieb“ – Terres des Sept Couleurs alebo najjužnejší bod ostrova – Gris Gris.  Je len na vás, čo budete chcieť vidieť na vašom tripe, možností je neúrekom.

Cena pobytu obsahuje 1 obojsmernú letenku v ekonomickej triede na trase Košice – Maurícius – Košice všetky letiskové a palivové poplatky 1 kus príručnej batožiny 1 kus batožiny do podpalubia do 23kg ubytovanie na 6 alebo 7 nocí v hoteli Voile Bleue*** raňajky vystavenie letenky – potvrdenie rezervácie u leteckého dopravcu a vystavenie cestovného dokladu​​transfer letisko-hotel-letisko

Raj na zemi existuje! Je ním Maurícius! S letiskom Košice už nie je žiadny sen nemožný.