New York

Mesto nekonečných možností

Určite si spomínate na časy, kedy boli zámorské lety nedosiahnuteľným cieľom pre „obyčajných smrteľníkov“. Máme ale pre vás skvelú správu – to už dávno neplatí! Do Ameriky môžete letieť vďaka skvelým cenám aj vy. Dokonca z Košíc!

New York, mesto často prezývané ako Big Apple, je považované za hlavné mesto kultúry, obchodu, módy, umenia a nákupov. Čoraz častejšie sú dovolenkové lety z Európy, pretože ceny leteniek išli radikálne dole. Socha slobody, Times Square, Central Park, Empire State Building, Ground Zero, China Town, Little Italy, Soho, Fifth Avenue, Rockefeller Center, Brooklyn Bridge alebo rôzne múzeá či divadlá na Broadwayi. V New Yorku je jednoducho stále čo obdivovať a prežívať. Neváhajte a booknite si svoju letenku z letiska Košice ešte dnes!

Leťte objavovať krásy toho krásneho mesta a zažite výlet svojho života.

Nenechajte si ujsť svoju šancu cestovať za "veľkú mláku". Pre občanov Slovenskej republiky je vstup na pôdu Spojených štátov amerických do 90 dní BEZVÍZOVÝ (pre občanov Slovenskej republiky, držiteľov biometrických pasov na turistické, súkromné a obchodné cesty). Pred cestou je potrebná elektronická registrácia.

Letisko Košice môže byť aj tvojím štartom za dobrodružstvom.
Letenky z Košíc do New Yorku
letenky od 379,- €
var google_conversion_id = 871698112; var google_custom_params = window.google_tag_params; var google_remarketing_only = true;