Peking

Posuňte svoje cestovanie na ďalšiu úroveň

Obrovský kus histórie a tajomstvá, ktoré dodnes prekvapujú svet. Aj taký je Peking.

Táto akcia je momentálne NEAKTUÁLNA. Nenechajte sa však odradiť! Na našej stránke nájdete ďalšie podobné akcie a skvelé tipy na pobyty v rôznych destináciách s odletom z Košíc. Sledujte nás pravidelne a dozviete sa vždy aktuálne akcie na letenky a pobyty kamkoľvek do sveta.

Čína patrí k oblastiam prvotného formovania súčasného človeka a k najstarším centrám svetovej civilizácie. Je to svetová veľmoc, ktorá tisícročia patrí medzi najvplyvnejšie krajiny sveta. Peking, hlavné mesto Čínskej ľudovej republiky, je po stáročia správnym a kultúrnym centrom tejto krajiny. Ak chcete vidieť niečo iné, niečo nové, niečo nevídané, čo sa v európskych krajinách len tak nevidí, navštívte Peking.

Buďte nároční a cestujte do neznáma. Objavujte krásy Ázie, ktorá vás naučí pozerať sa na svet inými očami.

Nachádza sa tu aj známe námestie Tchien-an-men či Zakázané mesto, komplex palácov a chrámov odkiaľ v minulosti vládli čínski cisári. Jedným z najväčším lákadlom pre turistov je Veľký čínsky múr, ktorý je veľmi ľahko dostupný. Nachádza sa len 80 km severne od centra mesta a v prípade, že sa už rozhodnete Čínu navštíviť, tento div sveta rozhodne nesmiete vynechať.

Ak si ale hovoríte, že čínska kultúra a kuchyňa je už dostupná všade po svete, musíme vám protirečiť. V Pekingu, a vlastne v celej Číne, budete svedkami tých najúžasnejších gastronomických zážitkov, ktoré nikde inde na svete neobjavíte. Číňania sú majstri nielen v technologickom a odevníckom priemysle, ale rovnako aj v kulinárskom odvetí.


Len jedna prestupná stanica vo Varšave vás delí od objavovania čínskych veľkomiest. Naplánujte si dovolenku v Číne s poľskými aerolinkami.

Letisko Košice môže byť aj tvojím štartom za dobrodružstvom.
var google_conversion_id = 871698112; var google_custom_params = window.google_tag_params; var google_remarketing_only = true;