Začnite vyhľadávať

hore

Phuket

Objavte kúzlo zvané Phuket

Nová exotická destinácia ostrov Phuket, ktorú ponúka letisko Košice, je dokonalý ostrov a sen mnohých cestovateľov.


Táto akcia na Exotiku s odletom z Košíc je momentálne NEAKTUÁLNA. Nenechajte sa však odradiť! Na našej stránke nájdete ďalšie podobné akcie a skvelé tipy na pobyty v rôznych destináciách s odletom z Košíc. Sledujte nás pravidelne a dozviete sa vždy aktuálne akcie na letenky a pobyty kamkoľvek do sveta.


Ostrov Phuket je najväčším thajským ostrovom (s rozlohou 543 km²) a zároveň jedným z najpopulárnejších miest v Thajsku. Ponúka neskutočné možnosti pre milovníkov pláží, podmorského sveta, či nočného života. Nezáleží na tom či ste prišli objavovať kultúru náboženstvo, alebo jesť, nakupovať a opaľovať sa, Phuket vás určite nesklame.

Zaleťte si z Košíc do Thajska, na jeden z najkrajších ostrovov sveta, Phuket.

Pláže na ostrove sú pokryté jemným bielym pieskom a právom sa radia k najkrajším na svete. Medzi tie najznámejšie patria Paradise Beach, Laem Singh Beach, Kamala beach a slávna Maya Beach. Ak ste videli film Pláž, toto miesto vám netreba bližšie predstavovať ;). Ostrov Phuket je ideálny východiskový bod na preskúmanie okolitých ostrovov a provincií. Počas niekoľkých hodín sa dostanete na ostrovy Krabi, Phi Phi, do provincie Phang Nga a aj na slávne Similanove ostrovy.

Zátoka Phang Nga je jedným z najúžasnejších miest pre mnohých cestovateľov. Najkrajší spôsob ako preskúmať fascinujúcu scenériu celého ostrova je loď. Najznámejšou súčasťou zátoky je skalný útvar Koh Tapu.

Phuket a všetky okolité ostrovy ponúkajú nádherné príležitosti na preskúmania podvodného sveta a ochutnanie ázijskej gastronómie. Ostrov ponúka veľa nádherných výhľadov. Takmer všetky z nich sú veľmi ľahko prístupné.  Úžasným zážitkom je určite aj výlet na kajaku, ktorý za spevu vtákov a cikád prechádza úzkymi skalnatými útvarmi vytvorenými v obrovských útesoch.

Phuket je miesto, ktoré presvedčí každého. Tak ako milovníci rušného nočného života, veľkých plážových letovísk, športových nadšencov (surfing, potápanie, kitesurfing…), tak aj vyznávači samoty, kedy sa vzdialené pláže bez výdobytku civilizácie stanú rajom na zemi. Spoznajte Phuket a zažite jeho slnečné lúče, šum mora a horúci thajský vzduch.

Letisko Košice môže byť aj tvojím štartom za novým dobrodružstvom. Neignoruj svoju túžbu precestovať svet! Z Košíc do sveta to nie je iba fráza! Presvedč sa o tom na vlastnej koži.