Začnite vyhľadávať

hore

San Francisco

Kalifornská metropola strážiaca západné pobrežie

Nechajte sa zlákať na výlet do mesta, ktoré vďaka svojej originalite a vlastnému charakteru je jedným z najviac filmovaných miest na celej planéte.


Táto akcia je momentálne NEAKTUÁLNA. Nenechajte sa však odradiť! Na našej stránke nájdete ďalšie podobné akcie a skvelé tipy na pobyty v rôznych destináciách s odletom z Košíc. Sledujte nás pravidelne a dozviete sa vždy aktuálne akcie na letenky a pobyty kamkoľvek do sveta.


Mesto je známe svojimi dychberúcimi scenériami kopcovitých dištriktov, liberálnou kultúrou a prístupom, architektonickými skvostmi z Viktoriánskej éry a mnohými inými špecifikami, ktoré ho robia unikátnym široko-ďaleko. To všetko a ešte oveľa viac ponúka San Francisco, mesto s viac ako 800 000 obyvateľmi, ktoré slúži ako strážna veža pri vstupe do rozľahlého sanfranciského zálivu. Leťte z Košíc do San Francisca a spoznajte ho sami. Z letiska Košice si tam teraz viete pohodlne a rýchlo zaletieť len s jedným prestupom.

Navštívte krásne mesto na západnom pobreží USA, ktoré svojou pestrosťou presvedčí každého.

Návštevníci tohto mesta si môžu vychutnať množstvo atrakcií, na ktoré len tak nezabudnú. Za zmienku stojí svetoznámy most z pohľadníc a filmov – Golden Gate, ktorý sa rozlieha naprieč celým zálivom plným nebezpečných bielych žralokov či ďalšia mimoriadne známa ikona mesta – električka, ktorá sa neúnavne preháňa po celom kopcovitom teréne San Francisca.

Tým akčnejším odporúčame prehliadku múzea na ostrove Alcatraz, ktoré kedysi slúžilo ako federálna väznica pre tých najhorších a najobávanejších kriminálnikov. Počas návštevy mesta by ste nemali vynechať sanfranciské Múzeum moderného umenia alebo večernú zastávku v jednom z mnohých svetoznámych divadiel alebo opier.

San Francisco turistom nenechá priestor na nudu. Od prírodných krás cez kultúrne zážitky až po históriu siahajúcu do éry Vikingov. Zamilujte sa do San Francisca aj vy! Pre občanov Slovenskej republiky platí 90-dňový bezvízový styk do celých Spojených štátov amerických.