Začnite vyhľadávať

hore

Seychely

Niekdajšie rajské ostrovy milionárov sa otvorili svetu

Exotika má veľa podôb, každý si ju predstavuje inak, no vo väčšine prípadov ide o tropické teploty spojené s dokonalým priezračným morom plným pestrofarebných korálov a exotických rýb, kokosové palmy či romantické západy slnka nad oceánom.


Táto akcia na Exotiku s odletom z Košíc je momentálne NEAKTUÁLNA. Nenechajte sa však odradiť! Na našej stránke nájdete ďalšie podobné akcie a skvelé tipy na pobyty v rôznych destináciách s odletom z Košíc. Sledujte nás pravidelne a dozviete sa vždy aktuálne akcie na letenky a pobyty kamkoľvek do sveta.


Seychely tvorí skupina 115-tich ostrovov v Indickom oceáne severovýchodne od Madagaskaru, z ktorých najznámejšie sú ostrovy Mahé, Praslin a La Digue. Mnohé z ostrovov majú vulkanický pôvod spred 650 miliónov rokov. Seychely patrili a stále patria medzi destinácie spojené s luxusom. Netradičné rezorty pozostávajúce z dokonalých domčekov s vlastným vstupom do mora, ktoré zväčša poznáte len z cestopisných filmov alebo fotografií, sú tu realitou.

Vyskočte z vlaku s názvom “stereotyp” a zažite dobrodružstvo po akom snívajú mnohí.

To najkrajšie z ostrova – oceán, vlny, podmorský svet, slnko, pláže, vždy zelené tropické lesy, hory s dokonalými výhľadmi na celé Seychely, jedlo a atmosféra sú v ponuke pre každého. Seychely sú úplne iné ako Slovensko, nie len podnebím, ale aj mentalitou. Ľudia sa tu zdravia na ulici bez toho, aby sa poznali a domáci sú vždy ochotní ukázať vám aj skryté krásy ostrova.

Pri plánovaní dovolenky sa v tomto prípade vôbec nemusíte riadiť podľa ročných období. Neexistuje tu leto či zima. Celoročne sa tu teplota pohybuje od 25 do 35 °C. Obdobia sa tu rozdeľujú na obdobie sucha (jún – júl), extrémneho tepla (marec – máj), chladnejšie, cca 24 stupňové obdobie (máj – september) alebo obdobie dažďov (október – február).

Nemusíte utratiť tisíce, aby ste zažili dokonalú exotiku. Aj na Seychely nájdete ubytovanie, ponuku jedál či iných služieb za priateľné ceny. Teraz sú Seychely dostupné aj pre vás, letenky z Košíc na Seychely spolu s ubytovaním si môžete zakúpiť vďaka cestovnej agentúre Satur. Slovenskí občania cestujúci na Seychely na menej ako 30 dní nepotrebujú víza, stačí vám cestovný pas platný minimálne 6 mesiacov po plánovanom návrate na Slovensko.

Letisko Košice môže byť aj tvojím štartom za dobrodružstvom.