Začnite vyhľadávať

hore

Cestujete s Austrian Airlines!

Každá letecká spoločnosť ponúka pre svojich zákazníkov viaceré letecké triedy podľa komfortu a ponúkaných služieb. Inak to nie je ani u leteckej spoločnosti Austrian Airlines. Táto rakúska aerolinka s bohatou históriou ročne prepraví tisícky cestujúcich do 80-tich destinácií po celom svete. Pri kúpe letenky si môžete zvoliť leteckú triedu, v ktorej chcete svoj let absolvovať.

V závislosti od času let, majú cestujúci na výber medzi dvoma menu, ktoré sa ponúka buď v čase raňajok, alebo ako občerstvenie pred pristátím. Okrem toho môžu cestujúci v Ekonomickej triede využívať až 500 hodín videozáznamov a zvukových zážitkov digitálnej kvality na ich monitoroch s vysokým rozlíšením.

Ekonomická trieda

V Ekonomickej triede majú cestujúci k dispozícii ergonomické sedadlo s unikátnou relaxačnou funkciou, ktorá poskytuje ešte väčšie pohodlie a komfort počas celého letu. Po vzlete víta letový servis spoločnosti Austrian Airlines svojich cestujúcich s aperitívom a jemným občerstvením.

Trieda Premium Economy

Nová trieda Premium Ekonomy je cestujúcim spoločnosti Austrian Airlines k dispozícii od jari 2018. V porovnaní s Ekonomickou triedou ponúka značne viac služieb a komfortu. Je vizuálne oddelená od Ekonomickej a Biznis triedy a jej centrálnym prvkom sú nové sedadlá, ktoré počas dlhých letov ponúkajú skvelý relax každému cestujúcemu. Polohovateľné ergonomické sedadlá, opierky na hlavu a nohy či ušné chrániče, ale aj veľkorysé rozmiestnenie sedadiel poskytujú ešte väčší priestor na nohy, a tým vysoký komfort počas celého letu. Cestujúcich, ktorí si pre svoj let zvolia túto letovú triedu, čaká okrem pohodlných sedadiel aj iné vysokokvalitné služby a stravovanie.

Biznis trieda

Cestujúci v Biznis triede si na komfort a skvelé služby nemôžu sťažovať. Kvalitné sedadlá, ktoré sa v priebehu niekoľkých sekúnd dokážu premeniť na takmer 2 metre dlhé lôžko a vďaka inovatívnemu systému vzduchových vankúšov je možné individuálne nastaviť komfort podľa požiadaviek cestujúceho. A aby toho nebolo málo, po stlačení tlačidla si môže cestujúci dopriať masáž, ktorej funkcia je zabudovaná priamo v sedadle. Slúchadlá umožňujúce hosťom využívať najnovší video a audio program v digitálnej kvalite, univerzálna zásuvka a dva USB vstupy na nabíjanie osobných elektronických zariadení len potvrdzuje, že osobný priestor a komfort je cestujúcim v Biznis triede naozaj dopriaty. Všetci cestujúci v tejto triede môžu počas celého letu využívať služby kaviarne, ktorá má v ponuke typické rakúske špeciality. Biznis trieda vás o svojich kvalitách presvedčí aj stravovacími službami.

Nech už cestujete kdekoľvek a v akejkoľvek leteckej triede, na palube Austrian Airlines sa o váš komfort počas letu postarajú na tej najvyššej úrovni.

Spoznávajte svet z Košíc a zaleťte si z letiska Košice cez Viedeň do Ameriky, Afriky, Ázie či iných Európskych metropol.

Letenky z Košíc do sveta s prestupom vo Viedni si viete zakúpiť priamo na stránke leteckej spoločnosti Austrian Airlines.

Chcete spoznať mesto Viedeň viac? Zaleťte si tam z Košíc! Viac o Viedni a letenky z Košíc do Viedne nájdete TU.