Začnite vyhľadávať

hore

Výhody vernostného programu LOT, Swiss aj Austrian

Chodíte na letisko ako na klavír? V tom prípade by ste mali zvážiť jeden z vernostných programov leteckej spoločnosti, s ktorou lietate najčastejšie. Letecké spoločnosti LOT, Swiss aj Austrian patria pod Lufthansa Group a zdieľajú tak spoločný vernostný program Miles and more“, ktorý ponúka cestujúcim z Košíc možnosť získavať míle a výhody, ktoré zmenia váš obyčajný let na príležitosť pre zaujímavé odmeny. Tento vernostný program je na stránke aerolínií uvedený ako najväčší v Európe a vy ho môžete začať využívať okamžite. Ako na to? 

1. Registrácia do Programu „Miles & More“:

  • Na začiatok sa zaregistrujte na oficiálnej stránke „Miles & More” alebo prostredníctvom stránky LOT, Swiss či Austrian. Vyplníte potrebné informácie a následne získate svoje členské číslo.

2. Ako to funguje:

Vaš body a míle získavate pri každom lete s partnerskými spoločnosťami, pri letoch z Košíc sú to LOT, Swiss a Austrian. Čím viac cestujete, tým je váš štatút v programe vyšší. Prostredníctvom nazbieraných bodov sa z vás môže stať “frequent flyer” a môžete pravidelne dostávať odmeny a výhody navyše.Tie však môžete získať aj prostredníctvom rôznych promo akcií či špeciálnych ponúk. Pozor, dosiahnutý štatút má platnosť iba jeden kalendárny rok, v priebehu ktorého môžete opäť získavať body na jeho predĺženie, či prechod do vyššej triedy.

4. Počítanie bodov:

Vaš body (points) si môžete jednoducho vypočítať prostredníctvom kalkulátora TU Changes to the status programme | Miles & More (miles-and-more.com) Body sa vám priratávajú podľa toho, akou triedou letíte a tiež či cestujete v rámci Európy, alebo interkontinentálne. 

Frequent flyer – 650 points + 325 qualifying points

Senator – 2000 points + 1000 qualifying points

HON Circle – 6000 points

3. Čo môžete získať:

  • Pri získaní dostatočného množstva bodov, máte možnosť vymeniť ich za odmeny, ako napríklad bezplatné letenky, nadštandardné služby na palube, či iné výhody.
  •  V rámci programu môžete dosiahnuť 3 štatúty, a to Frequent Traveller, Senator a HON Circle Member. Každý z nich má svoje špecifické benefity. Podľa toho, koľko bodov máte na konte, môžete získať vstupy do biznis salónikov, priority check-in, batožinu zdarma, prioritný nástup do lietadla, výber sedadla zdarma, prípadne v rámci najvyššieho štatútu je to aj transfer od lietadla k terminálu limuzínou, ako to poznáte z amerických filmov 🙂 Navyše, vaše body, čí míle môžete premeniť aj na zľavu na ubytovanie, požičanie auta, prípadne predplatné časopisu.   
  • Získavať míle môžete aj napríklad nákupom u partnerských obchodníkov alebo pri využívaní kreditných kariet spojených s programom.
  • Za určitý počet bodov vás spoločnosť odmení extra benefitmi, ako napríklad e-voucher na presun do vyššej triedy (Frequent traveller), darovanie výhod priateľovi či rodinnému príslušníkovi (Senator) alebo míle navyše.
  • Pre tých najexkluzívnejších členov je tu aj možnosť získania doživotného štatútu či pozvánok na VIP eventy po celom svete, ako napríklad Ples vo viedenskej opere, Fashion week v Paríži či jedinečnú prehliadku v Airbuse v Toulouse či Hamburgu, kde si budete môcť obzrieť zákulisie konštruovania lietadiel.

Ak vás tento vernostný program zaujíma, môžete si pozrieť video TU  kde je pre vás všetko podrobne vysvetlené. Alebo si o tom môžete prečítať v detailnom rozpise na stránke Miles and More.

Zaregistrujte sa do programu ešte dnes a sledujte, ako sa vaše cestovateľské zážitky prehlbujú s každým leteckým kilometrom.