Začnite vyhľadávať

hore

Salóniky na letisku Viedeň

Ľudia využívajú letecku prepravu z rôznych dôvodov. Či už cestujú za prácou, dovolenkou, spoznávaním nových miest alebo za nákupmi.

Nič nie je nepríjemnejšie ako nekonečne dlhé lety s dlhými prestupmi. Vyťažte maximum z času, ktorý máte pred svojím odletom alebo počas transféru. Príjemné prostredie, pohodlné sedenie, kvalitný servis a rôzne doplnkové služby sú presne tie veci, vďaka ktorým sa aj dlhé čakanie na let môže zmeniť na produktívne strávený čas, počas ktorého stihnete viac.

Už nemusíte tráviť dlhé hodiny na letisku len čakaním. Vychutnajte si pohodlné salóniky na letisku Viedeň!

V každom salóniku na vás čaká:

  • pestrá ponuka občerstvenia,
  • alkoholické a nealkoholické nápoje,
  • zadarmo WLAN,
  • široký sortiment medzinárodných novín a časopisov,
  • relaxačné a masážne kreslá,
  • sprchy, ale aj fajčiarske kabíny.

Pasažieri s letenkami do prvej a biznis triedy rozličných leteckých spoločností s členskými kartami majú salóniky k dispozícii bezplatne.
Salónik, samozrejme, môže využívať ktokoľvek, nezávisle od leteckej spoločnosti a letovej triedy. Jednorázový vstup do salónika si viete zakúpiť za cenu 39,90 €.

V prípade, že letíte z Košíc do Viedne alebo letisko Viedeň využívate ako transfer, zvážte možnosť stráviť váš voľný čas pred odletom alebo medzi ďalším letom v salóniku. Podľa cieľovej destinácie a východovej brány (Gate) je každému cestujúcemu určený konkrétny salónik.

VIENNA Lounge (Schengen)

Salónik sa nachádza v blízkosti východových brán (gates) C alebo D. Nachádza sa v termináli 1 na úrovni 2, dostanete sa k nemu výťahom a eskalátorom.

Cena: 35 €

SKY Lounge (Schengen)
Salónik Sky Lounge Schengen je ideálny pre pasažierov, ktorí odlietajú z východových brán (gates) F alebo G. Nachádza sa v termináli 3 na úrovni 2 a dostanete sa k nemu výťahom a eskalátorom.

SKY Lounge (Non-Schengen)
Salónik Sky Lounge Non-Schengen je ideálny pre pasažierov, ktorí odlietajú z východových brán (gates) G. Nachádza sa v termináli 3 na úrovni 2 hneď za pasovou kontrolou.

Cena: 39 €

Austrian/Star Alliance-Lounges
Spoločnosť Austrian ponúka v každej oddychovej zóne jeden salónik Business lounge, jeden salónik Senator lounge a jeden HON circle lounge. V odletovej časti brány D je k dispozícii jeden salónik Business lounge patriaci spoločnosti Austrian.

Viac o salónikoch na letisku Viedeň nájdete TU.

Letenky z Košíc do sveta s prestupom na letisku Viedni si viete zakúpiť priamo na stránke leteckej spoločnosti Austrian Airlines.

Chcete spoznať mesto Viedeň viac? Zaleťte si tam z Košíc! Viac o meste Viedeň a letenky z Košíc do Viedne nájdete TU.