Začnite vyhľadávať

hore

Z Košíc do sveta cez Viedeň

Letisko Košice ponúka priame linky do európskych “hubov”. Letisko Viedeň je jedno z nich a aktuálne ponúka letecké spojenie so 120 destináciami po celom svete. Letový plán viedenského letiska sa pravidelne rozširuje o nové priame rotácie – aktuálne je to 7 nových destinácií – Palermo, Taliansko; Tivat, Čierna hora; Porto, Portugalsko; Marseille, Francúzsko; Tromsø, Nórsko; Billund, Dánsko; and Viľnus, Litva.

Viedeň – Tromsø

Tomuto mestu sa hovorí aj „brána Arktídy“ a z Viedne sa doň lieta priamou linkou s Austrian každý pondelok. Táto destinácia na severe je novinkou zimného letového poriadku 2022/2023 a prináša cestujúcim jedinečnú možnosť zažiť polárnu žiaru či nechať sa vyniesť lanovkou na kopec Storsteinen a pozorovať polnočné slnko.

Viedeň – Severná Amerika

Využite letnú ponuku letiska Viedeň a zaleťte si za „veľkú mláku“ až do Ameriky. Vybrať si môžete z týchto amerických metropol – Washington, Chicago, New York (Newark, JFK), Los Angeles, Toronto, Montreal.

Viedeň – Bangkok

Ak túžite po exotickej dovolenke v raji, zbystrite pozornosť! Z Viedne si môžete zaletieť aj do obľúbeného Thajska. Boeing 777 tam vzlieta niekoľkokrát do týždňa. Užite si ázijskú destináciu, ktorá sa pýši prekrásnymi plážami, tropickou flórou a priateľskými obyvateľmi.

Viedeň – Dubaj

V Spojených Arabských Emirátoch sa nudiť určite nebudete. Čaká na vás púštne safari, moderné nákupné centrá, ale aj tradičné arabské trhy.  Z Viedne tam odlieta Austrian až 4x týždeňne, a to v pondelok, utorok, štvrtok a sobotu. Túto oázu exotiky a luxusu sa oplatí navštíviť aspoň raz za život.

Spoznávajte svet z Košíc a zaleťte si z letiska Košice cez Viedeň do Ameriky, Afriky, Ázie či iných európskych metropol.

Letenky z Košíc do sveta s prestupom vo Viedni si viete zakúpiť priamo na stránke leteckej spoločnosti Austrian Airlines.
Chcete spoznať mesto Viedeň viac? Zaleťte si tam z Košíc! Viac o Viedni a letenky z Košíc do Viedne nájdete TU.