Z Košíc do sveta cez Viedeň

Letisko Košice ponúka 4 priame linky do 4 európskych “hubov”. Letisko Viedeň je jedno z nich a aktuálne ponúka 130 priamych liniek do destinácií po celom svete. Letový plán viedenského letiska sa v roku 2018 rozšíri o 2 nové priame rotácie – z Viedne do japonského hlavného mesta – Tokia a hlavného mesta Juhoafrickej republiky, Kapského Mesta.

Z Košíc do sveta cez Viedeň

Viedeň – Tokio

Od 15. mája začne na pravidelnej báze – 5x týždenne, lietať letecká spoločnosť Austrian Airlines do japonského Tokia. Vďaka tejto novej linke môžete vzdialenosť 9 000 kilometrov z Viedne do Tokia absolvovať za 11 hodín a spoznať tak skryté krásy tohto bohatého ázijského veľkomesta.

Viedeň – Kapské Mesto

Letisko Viedeň otvára brány do sveta mnohým cestovateľom a od 27. októbra 2018 pribudne do ich leteckého portfólia ďalšia linka, a to priamo do Kapského Mesta. Táto juhoafrická metropola dokáže ponúknuť nádherné zážitky každému, kto sa rozhodne pre výlet na toto magické miesto. Pravidelná rotácia z Viedne do Kapského Mesta bude podľa zimného letového poriadku premávať 2x týždeňne s dĺžkou letu 11:25 hod.

Obe linky (Tokio, Kapské Mesto) budú prevádzkované spoločnosťou Austrian Airlines, ktorá na dané linky využije Boeing 777.

Viedeň – USA

Letisko Viedeň ponúka podľa letného letového poriadku až 33 priamych letov do Severnej Ameriky týždeňne. Vybrať si môžete zo 6 amerických metropol – Washington, Chicago, Florida, New York (Newark, JFK) a počas leta pribudne aj najväčšie mesto Californie – Los Angeles.

Letisko Viedeň a Austrian Airlines zavedú počas letných mesiacov až 6 pravidelných rotácií z Viedne do Los Angeles. Využite letnú ponuku letiska Viedeň a zaleťte si na západné pobrežie Ameriky.

Viedeň – Seychelly

Ak túžite po exotickej dovolenke v raji, zbystrite pozornosť! Dokonalé súostrovie Seychelly je v ponuke posledný rok. Každú stredu odlieta Boeing 767 vo farbách tejto rakúskej leteckej spoločnosti na Seychelly, raja potápačov, windsurferov a guránov.

Viedeň – Irán

Patríte medzi dobrodruhov, ktorí vyhľadávajú netypické destinácie pri svojich cestách do sveta? Spoznajte Irán, nádhernú krajinu, ktorá sa úplne odlišuje od ostatných krajín blízkeho východu. Od roku 2017 môžete Irán vďaka letisku Viedeň a leteckej spoločnosti Austrian Airlines navštíviť. Zaleťte si z Košíc cez Viedeň do turisticky žiadaného Shirazu alebo hlavného mesta Teheránu.

Spoznávajte svet z Košíc a zaleťte si z letiska Košice cez Viedeň do Ameriky, Afriky, Ázie či iných Európskych metropol.

Letenky z Košíc do sveta s prestupom vo Viedni si viete zakúpiť priamo na stránke leteckej spoločnosti Austrian Airlines.
Chcete spoznať mesto Viedeň viac? Zaleťte si tam z Košíc! Viac o Viedni a letenky z Košíc do Viedne nájdete TU.