Z Košíc do sveta cez Viedeň

Letisko Košice ponúka priame linky do európskych “hubov”. Letisko Viedeň je jedno z nich a aktuálne z neho môžete letieť do 80 destinácií po celom svete. Letový plán viedenského letiska sa pravidelne rozširuje o nové priame rotácie – v zimnom letovom poriadku 2022 zaradili medzi svoje destinácie nórske mesto Tromsø, Florenciu, Neapol, Valenciu, Marakéš a Keflavik.

Z Košíc do sveta cez Viedeň

Viedeň – Tromsø

Tomuto mestu sa hovorí aj „brána Arktídy“. Z Viedne do nórskeho Tromso lieta Austrian pravidelnou linkou od pondelka až do nedele. Táto destinácia na severe je novinkou zimného letového poriadku 2022/2023 a prináša cestujúcim jedinečnú možnosť zažiť polárnu žiaru či nechať sa vyniesť lanovkou na kopec Storsteinen a pozorovať polnočné slnko.

Viedeň – USA

Využite letnú ponuku letiska Viedeň a zaleťte si na západné pobrežie Ameriky. Letisko Viedeň ponúka podľa letného letového poriadku až 33 priamych letov do Severnej Ameriky týždeňne. Vybrať si môžete z týchto amerických metropol – Washington, Chicago, Florida, New York (Newark, JFK) a Los Angeles.

Viedeň – Seychelly

Ak túžite po exotickej dovolenke v raji, zbystrite pozornosť! Dokonalé súostrovie Seychelly je v ponuke posledný rok. Každú stredu odlieta Boeing 767 vo farbách tejto rakúskej leteckej spoločnosti na Seychelly, raja potápačov, windsurferov a guránov.

Viedeň – Maldivy

Maldivy sú ostrovný štát v Indickom oceáne a sú už dlhodobo rajom pre rodiny aj pre páry. Z Viedne tam odlieta Austrian až 5x týždeňne, a to v pondelok, utorok, stredu, piatok a sobotu. Túto oázu pokoja sa oplatí navštíviť aspoň raz za život.

Spoznávajte svet z Košíc a zaleťte si z letiska Košice cez Viedeň do Ameriky, Afriky, Ázie či iných Európskych metropol.

Letenky z Košíc do sveta s prestupom vo Viedni si viete zakúpiť priamo na stránke leteckej spoločnosti Austrian Airlines.
Chcete spoznať mesto Viedeň viac? Zaleťte si tam z Košíc! Viac o Viedni a letenky z Košíc do Viedne nájdete TU.